نتایج جستجو برای عبارت :

آنفو لانزا چیست؟

علامتها مهم آنفولانزا دربرگیرنده سرفه , آبریزش بینی , عطسه , احتقان بینی و گلودرد است که گاه با درد عضلانی , خستگی , سردرد و حیف کردن اشتها همراه است . گلو درد نزدیک به 40 % موردها و سرفه نزدیک به 50 % موجود هست , در حالی که درد عضلانی نزدیک به نیمی از آن صورت میدهد . در بزرگسالان , تب به طور کلی نیست , البته در نوزادان و کودک ها خردسال شایع است .
ادامه مطلب
یک بیماری عفونی ویروسی دستگاه تنفسی فوقانی است که در مرتبه نخستین بینی را ذیل تأثیر قرار می‌دهد . گلو , سینوسها و حنجره هم ممکن است دچار شوند . نشانه ها و علامت ها ممکن است کمتر از دو روز بعداز قرار به دست آوردن در معرض ویروس ظواهر شود . اینها ممکن است مشتمل بر سرفه , گلودرد , آبریزش بینی , عطسه , سردرد و تب باشد . اشخاص معمولاً در هفت عدد روستا روز بهبود مییابند , البته بعضا از علامتها ممکن است تا سه هفته ادامه یابد . گاهی اوقات ممکن است اشخاص با مش
ولایت اهل بیت علیهم السلام و برائت از دشمنان ایشان شرط اصلی شناخت خداست
ثقة الاسلام کلینی قدس الله روحه الشریف روایت کرده است:
۱- الحسین بن محمد، عن معلى بن محمد، عن الحسن بن علی الوشاء قال: حدثنا محمد ابن الفضیل، عن أبی حمزة قال: قال لی أبو جعفر علیه السلام: إنما یعبد الله من یعرف الله، فأما من لا یعرف الله فإنما یعبده هكذا ضلالا قلت: جعلت فداك فما معرفة الله؟ قال: تصدیق الله عز وجل وتصدیق رسوله صلى الله علیه وآله وموالاة علی علیه السلام والا
معرفی 10 محصول خوب برای کراتینه مو در سالن ساناز بیوتی

مواد کراتین درمانی

کراتینه مو ریسِرچ (درمان برزیلی) Keratin Researchدر این محصول روغن آرگان و روغن نارگیل به کار رفته و استفاده از آن بسیار راحت است. این محصول می تواند موها را صاف، نرم، ضخیم و تقویت کند و در چشم به هم زدنی موهای آسیب دیده را درمان کند. استفاده از این محصول، موها را انعطاف پذیر و نرم می کند و درخشش فوق العاده ای به آن می دهد.

کراتینه مو با گُلد لِیبِل Gold Labelاین محصول مخص
سلااااااااام سلاااااااام سلاااااام سلااااام خوبید؟منم خوبم!جونم براتون بگه که سه شنبه رفتم گزارش عکس سینوسهامو گرفتم دیدم نوشته همه چی سالمه و سینوسهام از هیچ نظر هیچ مشکلی ندارند حالا موندم علت سر دردهای من پس چیه؟ تا حالا صد در صد فکر می کردم که علتش سینوزیته ولی عکسه کلا تصورات منو به هم ریخت فکر می کردم وقتی جوابشو بگیرم نوشته که سینوسهام پر از عفونته و مشکل حاد داره ولی دیدم کلا ذره ای هم اثری از عفونت و این چیزا توش نیست و سالم سالمند

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها